Акаунти Трампа у Facebook та Instagram знову доступні, попри обіцянку Цукерберга

ІНШЕ…

Акаунти Трампа у Facebook та Instagram заблокували після штурму будівлі Конгресу його прихильниками. Тоді сторінки американського президента почали блокувати по периметру: Twitter заблокував Трампа назавжди, тимчасово заблокували президента YouTube, Snapchat.

Усі вони звинуватили Трампа у підбурюванні до насильства. Марк Цукерберг пообіцяв, що акаунти Трампа розблокують вже після інавгурації Джо Байдена, яка відбудеться 20 січня.

Але доступними сторінки стали вже зараз, хоча пости в цих акаунтах лише старі, тобто незрозуміло, чи може Трамп щось там публікувати. Сам Facebook жодних коментарів не оприлюднив.

Що сталося в Конгресі?

6 січня сотні людей прорвалися через поліцейський кордон у будівлю Капітолія у Вашингтоні, де американський парламент мав затвердити результати виборів президента США. Засідання Сенату (а згодом — і Палати представників) тимчасово перервали, а в Конгресі оголосили локдаун. Проте конгресмени зібралися на засідання дещо пізніше і все ж таки оголосили Байдена переможцем виборів.

Відомо, що васлідок штурму п’ятеро людей загинули, серед яких четверо мітингарів й один поліцейський, також є інформація про поранених серед мітингувальників і правоохоронців. Детальніше про те, що відбувалося у Вашингтоні, читайте в нашому матеріалі.

Добавить комментарий