Американець убив своїх малолітніх дітей, тому що думав, що вони «виростуть і стануть монстрами» зі «зміїною ДНК»

ІНШЕ…

Про це повідомив офіс прокурора Центрального округу Каліфорнії.

За даними правоохоронців, Колман узяв із собою до Мексики дітей — дворічного сина й 10-місячну доньку — й убив їх 9 серпня. Перед тим дружина Колмана звернулася до правоохоронців із заявою про зникнення чоловіка й дітей.

Поліція за геолокацією телефона Колмана встановила, що він перетинав кордон США й Мексики. Не знайшовши дітей із чоловіком, правоохоронці США зв’язалися з мексиканськими колегами. Ті повідомили, що знайшли тіла двох дітей, які за описом відповідають дітям Колмана.

ФБР стверджує, що на допиті Колман визнав свою провину й описав, як саме він убив дітей, передає The Washington Post. Чоловік застрелив сина й доньку з рушниці для підводного полювання, а потім заховав тіла в кущах.

Свої дії Колман пояснив тим, що його дружина нібито «має зміїну ДНК», яку передала їхнім дітям, а отже, ті «виростуть і стануть монстрами». Це він начебто дізнався від угруповання прихильників теорій змови QAnon.

NBC News пояснює, що слова Колмана про «зміїну ДНК», ймовірно, пов’язані з теорією змови про «рептилоїдів» — нібито інопланетної раси, яка таємно захопила Землю й керує найважливішими урядовими й фінансовими установами.

QAnon — теорія змови, яка виникла у США на тлі приходу до влади Дональда Трампа. Її прихильники вважають, що очільники урядових установ захоплюють у полон, їдять та розбещують дітей, а Трамп нібито став президентом, щоб із ними боротися.

Вважається, що засновником теорії змови був користувач інтернету з ніком «Q», який писав на анонімних онлайн-форумах різні вигадки: наприклад, що у владі США є сатаністи, які п’ють кров дітей, щоб бути вічно молодими. Доказів своїх слів «Q» не наводив.

Прихильники QAnon й раніше були причетні до нападів. У 2016 році чоловік приїхав зі штату Північна Кароліна до піцерії в столиці Вашингтоні з рушницею. Він стверджував, що в закладі утримували й ґвалтували дітей члени Демократичної партії. Ця історія увійшла в американські ЗМІ під назвою «Піцаґейт».

А в грудні 2020 року чоловік підірвав своє авто біля будівлі компанії AT&T у місті Нешвіл штату Техас, заявивши, що «рептилоїди» захопили Голівуд і американську владу. Тоді підривник загинув, ще троє людей зазнали поранень.

Також вважається, що частина активних учасників штурму й погрому Капітолія 6 січня належить саме до цього руху. Зараз їхні дії розслідує ФБР.

Добавить комментарий