Американка виграла $2 млн у лотерею, якою мешканців мотивували щеплюватися проти COVID-19

ІНШЕ…

Про це розповіла сама американка, пише Associated Press.

Крістін Дюваль заявила, що вони з чоловіком тепер зможуть оплатити навчання в коледжі своїх трьох дітей, переобладнають будинок і пожертвують частину коштів на покращення послуг з охорони психічного здоров’я.

Коли у 2020 році почалася пандемія, жінка залишила свою посаду менеджерки проєктів у мовній компанії, щоб допомогти своїй доньці з дистанційним навчанням.

Подружжя зробили перші щеплення проти COVID-19 на початку квітня 2021-го, а другі — через кілька тижнів. Вакциновані також двоє їхніх синів: 18 та 15 років. Американка сказала, що виграш у 2 мільйони доларів допоможе здійснити «всі наші мрії».

Що це за лотерея?

Її в Мічигані запустили в липні, щоб мотивувати людей робити щеплення проти коронавірусу. Щодня серед вакцинованих розігрували по 50 тисяч доларів.

Крім того, дев’ять школярів у віці від 12 до 17 років, яким зробили щеплення, отримали чотирирічні стипендії на навчання. Також в штаті кілька тижнів тому розіграли приз в розмірі одного мільйона доларів.

Видання вказує, що 2,4 мільйона місцевих жителів зареєструвалися для участі в лотереї, в той час, як 106 тисяч старшокласників претендували на отримання стипендій.

Добавить комментарий