Апеляційний суд визнав законним перейменування проспекту у Києві на честь Бандери ㅡ адвокат

ІНШЕ…

Про це повідомив адвокат В’ячеслав Якубенко. Зазначимо, що текст рішення суду ще не оприлюднений.

Так, за словами адвоката, суд визнав законним рішення Київради від 7 липня 2016 року №559/559, за яким було перейменовано:

  • вулицю Баумана — на вулицю Януша Корчака;
  • вулицю Кутузова — на вулицю Генерала Алмазова;
  • вулицю Суворова — на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка;
  • провулок Кутузова — на провулок Євгена Гуцала;
  • проспект Московський — на проспект Степана Бандери.

«Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування. Суд повністю задовольнив апеляції Київської міської ради, партії «Свобода», П. Богомазова, та Українського інституту національної пам’яті (який я мав честь представляти в апеляції)», — пише Якубенко у Facebook.

Нагадаємо, у лютому Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував рішення Київської міської ради від 2016 року про перейменування вулиць, проспектів, провулків у столиці. Зокрема з таким позовом громадська спілка «Громадський контроль та порядок»

Не перший випадок

Перейменування проспекту Степана Бандери намагаються скасувати вже не вперше. 25 червня 2019-го Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича

Водночас у грудні 2019 року Апеляційний суд скасував рішення ОАСК і залишив у Києві проспекти імені Бандери та Шухевича.

Добавить комментарий