Багаторічний спонсор відмовляється фінансувати чемпіонат світу з хокею-2021, якщо його проводитимуть у Білорусі

ІНШЕ…

Німецька компанія Nivea Men не буде спонсором чемпіонату світу з хокею 2021 роки, якщо він пройде в Білорусі. Думає над цим і чеська Skoda.

Про це Nivea повідомила в коментарі до посту в Instagram.

«Nivea Men виступає за повагу, єдність і проти всіх форм дискримінації й насильства. Дивлячись на ситуацію, ми вирішили, що Nivea Men не буде спонсорувати чемпіонат світу з хокею 2021 роки, якщо буде підтверджено, що він пройде в Білорусі», — зазначили в компанії.

У Nivea Men уточнили, що вже поінформували Міжнародну федерацію хокею про своє рішення і будуть «уважно стежити за обговореннями».

До слова, ця компанія спонсорує чемпіонат світу з хокею вже більш як десять років. Не підтримувати чемпіонат компанію просять білоруські користувачі інтернету.

Фото:

скріншот з Instagram

Ще одним багаторічним спонсором є чеська Skoda — вони підтримують чемпіонат вже 28 років поспіль. До мітингарів, які в Чехії протестували проти того, щоб Skoda підтримувала ЧС в Білорусі, 15 січня вийшов прессекретар компанії. Він сказав, що розділяє їхні вимоги й протягом тижня компанія ухвалить рішення.

Більше про чемпіонат

Змагання мають пройти з 21 травня по 6 червня. Президент Федерації хокею Рене Фазель після зустрічі з Олександром Лукашенком говорив, що чемпіонат відбудеться в Мінську і Ризі, як і передбачалося.

Як повідомило джерело «РИА Новости», основним варіантом для Міжнародної федерації хокею залишається проведення ЧС-2021 з хокею в Мінську і Ризі, але федерація «глибоко стурбована здатністю Мінська безпечно провести турнір в пандемію».

Добавить комментарий