Батько Брітні Спірс відмовляється від опікунства над співачкою. Він контролював її життя 13 років

ІНШЕ…

Про це повідомляє Variety.

Батько співачки 12 серпня подав у суд Лос-Анджелеса свою відповідь на клопотання Брітні про його відсторонення від опікунства. Там Джеймі Спірс оголошує про відмову від опікунства та вказує, що співпрацюватиме з судом у перехідному періоді.

У документі йдеться, що батькові потрібно завершити деякі справи перш ніж він зможе передати опікунство іншій людині. Водночас батько співачки наполягає, що «немає справжніх обставин, що виправдовують негайне відсторонення».

Причиною такого рішення є «публічна битва з дочкою», йдеться у документів. Крім того, Джеймі Спірс вважає, що його усунення від опікунства не в інтересах доньки.

Адвокат Брітні Спірс Метью Розенґарт назвав подання «великою перемогою і ще одним кроком до справедливості». Водночас адвокат не задоволений, що батько співачки все ще докоряє їй.

«Ми раді, що Спірс та його адвокат визнали, що його потрібно усунути від опікунства. Але ми розчаровані їхніми ганебними докорами до Брітні Спірс», — сказав Розенґарт.

Що передувало?

У США існує спеціальний опікунський статус (англійською він називається conservatorship, а опікун, відповідно, — conservator). Такі опікуни призначаються судом і контролюють фінансове й особисте життя інших людей із фізичними чи розумовими вадами або людей похилого віку.

Брітні Спірс присудили опікуна після того, як у 2006-2007 роках після розлучення з чоловіком Кевіном Федерліном вона втратила опіку над дітьми, а також вдалася до кількох дивних учинків. Певний час вона лікувалася від наркозалежності й була пацієнткою психічних лікарень.

У 2008 році, коли Брітні саме лежала у психіатричній лікарні, її опікунами призначили батька Джеймі Спірса та адвоката Ендрю Воллета. Останній пізніше відмовився від свого статусу. Батько співачки контролює її фінансове життя.

У 2020 році Брітні Спірс уже просила суд позбавити її батька права опікунства над нею, але тоді їй відмовили. Однак співачка не полишає спроб домогтися свого.

У березні 2021 року тодішній адвокат Брітні Спірс попросив суд назавжди позбавити її батька, Джеймі Спірса, права опікунства над нею. Постійним опікуном попзірки просять зробити Джоді Монтгомері — жінку, яка наглядає за Брітні з 2019 року і має тимчасовий статус особистої опікунки.

Добавить комментарий