Бойовики на Донбасі поранили двох українських військових. Стан одного з них — середньої тяжкості

ІНШЕ…

Про це повідомило оперативно-тактичне угруповання «Північ».

Стан одного з поранених військових — середньої тяжкості, іншого — задовільний. Обом надали першу допомогу, після чого їх доправили до шпиталю.

В ОТУ наголошують, що українські військові відкривали вогонь у відповідь на дії бойовиків. Про їхні дії українська сторона повідомила представників ОБСЄ.

Перед тим за 13 серпня бойовики раз порушили режим припинення вогню, повідомляв штаб операції Об’єднаних сил. Біля селища Невельського на Донеччині вони обстрілювали українські позиції з кулеметів і станкових гранатометів. Українські військові відкривали вогонь у відповідь.

За попередній день, 12 серпня, бойовики п’ять разів порушували режим припинення вогню у зоні бойових дій на Донбасі. Один український військовий дістав поранення, стан його здоров’я — середньої тяжкості.

З 27 липня 2020 року на Донбасі запрацювало нове перемир’я. Протягом перших місяців там справді суттєво зменшилася кількість обстрілів, проте зараз спостерігається нове загострення.

Як нам 22 липня повідомили в ЗСУ, протягом режиму «тиші» внаслідок обстрілів бойовиків загинули 45 військовослужбовців. Після того стало відомо про смерть ще щонайменше 4 військових. Ще приблизно 150 українських військовослужбовців зазнали поранень.

До цієї статистики не входять випадки, коли солдати підриваються на вибухівці. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.

Добавить комментарий