Вже до кінця січня! У Зеленського готують важливе рішення, вирішать питання. Що важливо знати – цього чекали давно

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Народний депутат України від “Слуги народу” Євгенія Кравчук повідомила про те, що вже в кінці поточного місяця парламент зможе розглянути законопроект щодо облгазів, який зараз розробляє профільний комітет.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” в суботу, 16 січня.

“Що стосується того, що ще потрібно зробити, щоб вирішити питання щодо облгазів, то зараз профільний комітет працює над відповідним законопроектом, який, я думаю, ми по ad hoc-процедурі навіть зможемо прийняти в кінці січня, під час пленарного тижня. Цей законопроект стосується того, наприклад, щоб дати можливість вводити тимчасові адміністрації в облгази, і закріпити, що працювати на ринку зможуть лише ті компанії, у яких не менше 100 тисяч абонентів “, – зазначила Кравчук.

Також вона нагадала, що в четвер, 14 січня відбулася фінальна нарада щодо врегулювання тарифів, під час якої було погоджено, що фіксована ціна на газ під час опалювального сезону становитиме 6,99 грн. За її словами, за розподілом газу НКРЕКП на початку наступного тижня має намір прийняти постанову, згідно з яким цей тариф не зможе перевищувати 1,79 грн / кубометр.

“І ще один напрямок, який обговорювався, – це те, що стосується електроопалення, оскільки в Україні близько 400 тисяч домогосподарств, які перейшли на електрокотли. І цей опалювальний сезон, починаючи з січня, ті домогосподарства, у яких офіційно зареєстроване електроопалення, отримають монетизовану субсидію у вигляді тисячі гривень. І це приблизно та різниця, наскільки більше вони повинні були б платити “, – підсумувала Кравчук.

Добавить комментарий