Вже 31 серпня! Чутки спростовано: зустріч буде! Пропагандисти присіли-не зірвуть. Ситуація напружена

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Офісі президента заявили PavlovskyNews, що чутки про перенесення зустрічі Зеленського і Байдена є вкиданням пропагандистів.

Як уточнив радник глави ОП Михайло Подоляк, переговори президента України й США, як і заплановано, відбудеться наступного тижня. Він упевнений, що «чутки» про скасування візиту Зеленського в США через події в Афганістані є спробою різних політичних груп додати песимізму:

«Очевидно, що є багато політичних груп як внутрішніх, так і зовнішніх, які постійно намагаються додати песимізму: «Нас не чують», «З нами не хочуть розмовляти». Навіщо це робиться – цілком зрозуміло. З банальних пропагандистських мотивів. На сьогодні ніяких кроків по перенесенню візиту Володимира Зеленського в США немає, як і немає підстав говорити про перенесення зустрічі. Форс-мажори у зв’язку з ситуацією в Афганістані можливі в будь-який момент і для будь-якої країни Заходу – ви це бачите. Але це не дає підстав говорити про зміну графіка важливих подій щодо двосторонніх відносин України та США », – говорить Михайло Подоляк.

Замглави фракції «СН» Євгенія Кравчук прокоментувала Vesti.ua можливість перенесення зустрічі Володимира Зеленського з Джо Байденом на тлі подій в Афганістані:

«Ніяких офіційних повідомлень ні від українського МВС, ні від Держдепу США щодо зміни дати зустрічі не було, тому вона готується в штатному режимі. У будь-якому випадку питання переговорів і глобального порядку в світі не обмежується Афганістаном. Нам є, що обговорити з президентом США, в першу чергу по Донбасу, «Північному потоку-2», але в тому числі і щодо евакуації громадян різних країн з Афганістану».

Як відомо, зустріч Володимира Зеленського з президентом Джо Байденом відбудеться 31 серпня у Білому домі.

Добавить комментарий