Вибір стилю: Вишгород отримає нову айдентику

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Місто Вишгород скоро стане одним з найбільш відвідуваних туристичних осередків, отримавши нову айдентику, слоган та брендбук від відомої в Україні агенції туристичних ініціатив.

Вибір стилю: Вишгород отримає нову айдентику
Фото з інформаційно турістичного сайту Вишгороду

До розвитку популярності регіону ведуться роботи з розробки бренду міста. Вже ініційовано проведення комплексу заходів, які будуть спрямовані на створення стратегічного бачення міста в перспективі на п’ять-десять, а то й більше років. У найближчих планах розробка візуального стилю міста. Нову айдентику Вишгороду буде використано як у виготовленні сувенірів, так і у побутовій частині, а саме брендування транспорту міста, оформлення вулиць та історичних місць. Також створено єдину інформаційну платформу про місто. Вже завершився другий етап брендингу та зібрана робоча група, яка складається з активу громади: бізнес, влада, лідери соціальних думок. Обрано слоган і ведуться роботи з розробки логотипу та презентації стратегії громаді.

Місто Вишгород скоро стане відомим туристичним осередком

Унікальне історичне місто, відоме такими місцями як: Київська ГЕС та ГАЕС, Вишгородський історико-культурний заповідник, Борисоглібська церква, будинок Шкільного («Клюкви»), заказник «Хвощ великий», Набережна Вишгорода та іншими історичними та природніми пам’ятками.

Вибір стилю: Вишгород отримає нову айдентику
Вишгородський маяк

Мета створення нової ідентифікації міста – зробити Вишгород впізнаваним, популярним трендом, аби зацікавити туристів та інвесторів з України та зарубіжжя. Успіх та ініціативність і активістів, які працюють над цим, переконують, що Вишгородщина може стати потужним туристичним осередком. Долучитися до роботи можуть усі мешканці міста, заповнивши анкету.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Вишгороді археологи шукають артефакти часів Древньої Русі.

Ми розповідали також, що розкопки проводяться на території храму Бориса і Гліба.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий