Вишгородська лікарня стала «ковідною»

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Терапевтичне відділення перепрофільоване в інфекційне, а госпіталізацію пацієнтів терапевтичного профвлю припинено.

Вишгородська лікарня стала «ковідною» - коронавірус, здоров'я, Вишгород - lIKARNYA POG

На Київщині побільшало лікарень, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Зокрема,  21 березня серед них – і Вишгородська центральна районна лікарня. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці медичного закладу.

«Терапевтичне відділення перепрофільоване в інфекційне. Госпіталізація пацієнтів терапевтичного профілю припиняється. Амбулаторний прийом у приймальному відділенні не проводиться. Черговий терапевт в приймальному відділенні відсутній. В закладі діє карантинний режим», йдеться у повідомленні.

За телефоном  04596-54-337 можна звертатись до чергового сімейного лікаря та на невідкладну допомогу.

На Вишгородщині, станом на 21 березня кількість хворих на коронавірус сягнула 5090 осіб., З них більше половини – 2852 – жителі Вишгорода, інші хворі – зареєстровані в іншиї населених пунктах району. Про це інформує Вишгородський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомляв «Погляд», на Київщині почався локдаун. З 21 березня в столичному регіоні посилено карантинні обмеження.

По всій Україні коронавірус загрозливо поширюється. МОЗ оновило карантинне зонування. У червоній зоні карантину вже сім регіонів, а у помаранчевій – 12.

 Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Добавить комментарий