Вищий антикорсуд таки продовжив розслідування у справі «плівок ОАСК». Раніше він відмовлявся це робити

ІНШЕ…

Про це повідомила пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Про продовження клопотали детективи НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Нагадаємо, 7 січня у «Центрі протидії корупції» заявляли, що суддя ВАКС відмовив детективам НАБУ у клопотанні продовжити ще на два місяці строки розслідування.

В організації також зазначали, що про причини такого рішення невідомо, оскліли повного тексту ухвали немає. Рішення називали «серйозною загрозою справі».

Зазначимо, якби у ВАКС не продовжили строки розслідування, справу щодо ОАСК довелося би призупинити, або закінчити розслідувати раніше, залишивши неготовою.

Що за справа суддів ОАСК?

У липні 2020 року Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили підозри керівництву Окружного адмінсуду Києва, зокрема його очільнику Павлу Вовку, заступнику Вовка Євгенію Аблову та ще п’ятьом суддям.

Суддів підозрюють у створенні злочинної організації та захопленні влади. Зокрема 1 вересня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило нові записи й розшифровку розмов керівництва Окружного адмінсуду Києва, де підозрювані обговорювали захоплення судової влади. Повну розшифровку цих записів можна прочитати тут.

Добавить комментарий