Влітку ми з батьком збиралися відпочивати в Туреччині, але в нього не вийшло з роботою і я запропонувала своїй доньці поїхати зі мною. Оксана зраділа, а зять засмутився, він вважає, що я повинна йому віддати свою путівку

ІНШЕ…

Моя донька вже 3 роки, як вийшла заміж. Живуть вони з чоловіком з нами з батьком в нашій трикімнатній квартирі.

Оксана у нас єдина донька, тому і вона, і зять розуміють, що ця квартира дістанеться їм. Можливо, тому й чоловік доньки не дуже спішить заробити гарну копійку, він працює в якомусь офісі, де йому платять копійки. І його все влаштовує.

І Павло й, наче людина непогана, але я не розумію, як чоловік не хоче заробити кращу копійку для своєї сім’ї. Ми ж з чоловіком свого часу так важко працювали, щоб щось заробити, щоб придбати своє житло, а Павло ні до чого не прагне, особливо.

Цього року ми з чоловіком планували поїхати на відпочинок в Туреччину, вже заздалегідь все оплатили, а в чоловіка щось не вийшло з роботою, він мав залишитися вдома.

Тоді я запропонувала Оксанці поїхати зі мною, у нас ще був час, щоб все впорядкувати з путівками.

Оксана зраділа, адже у них з чоловіком не було грошей на відпочинок за кордоном. А зять мій здивувався і залишився незадоволеним. Мовляв, як це так, що дружина їде без чоловіка. Він вважає, що вчинила недобре, адже мала б йому поступитися своєю путівкою, щоб вони вдвох поїхали з дружиною. Але з якого дива? На відпочинок потрібно ще заробити.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Добавить комментарий