Володимир Остапчук зіграв у ситкомі «Люся Інтерн» і розповів про свою формулу успіху

ІНШЕ…

26.08.2021 51

30 серпня в 18:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра комедійного серіалу «Люся Інтерн». Популярний шоумен Володимир Остапчук зіграв в 40-серійному ситкомі ведучого свого stand up шоу й пояснив, чого не вистачає у відомій всьому світі формулі успіху, яку створив засновник коучингу Томас Леонард.

6027241281116_volodymyr_ostapchuk_26.08.21

Залишилося трохи менше тижня до початку комедійного серіалу «Люся Інтерн». У цьому ситкомі глядачі каналу «Україна» побачать багатьох українських зірок, серед яких також з’явиться на екрані Володимир Остапчук.

Життя та кар’єра ведучого шоу «Співають всі!» і «МАСКА» за останній час кардинально змінилися. Володимир Остапчук знає, що допомагає йому бути популярним і затребуваним. І навіть в знаменитій формулі успіху Томаса Леонарда: «100% успіху = 10% знань + 40% мислення + 50% оточення» він би додав ще два важливих моменти.

«Мені здається, що в цій формулі не вистачає такого поняття, як вдача. Тобто важливо ще опинитися в потрібному місці в потрібний час», – пояснив ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук.

За його словами, є набагато талановитіші ведучі, ніж він, але свого часу їм не пощастило, тому що не було такого випадку або везіння, щоб опинитися, наприклад, на кастингу Євробачення.

«Як сказав Сергій Притула: «Ти прокинувся знаменитим». Тому що я на той момент знаходився в третьому ешелоні й не будував собі масштабних планів, – сказав відомий шоумен. – Навіть більше, я вже отримав документи та виїхав до Канади».

За словами Володимира Остапчука, крім удачливості ще дуже важливе – чітке розуміння того, що саме це й є твоя справа.

Дивіться прем’єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня о 18:00 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1

Володимир Остапчук зіграв у ситкомі «Люся Інтерн» і розповів про свою формулу успіху 5.00 5 1

Жизнь и Стиль / Афиша
26.08.2021 51

Добавить комментарий