В`їхав у авто українців, щоб помститись: у Польщі в страшній ДТП загинув 18-річний хлопець

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Поїхав на заробітки, щоб допомогти хворій матері

Відомо, що в аварії загинув 18-річний Олександр Івашко. Він був родом із села Уладівка Хміль­ницького району Вінницької області. Мати хлопця розповіла, що покійний був її єдиною надією, оскільки вона хвора та не може працювати. А тепер вона змушена робити усе, щоб поховати сина в Україні, оскільки через локдаун складно перевезти тіло через кордон.

Друг, з яким на заробітках працював покійний, Іван розповів, що Олександр був патріотом України. Проте змушений був поїхати на заробітки, щоб допомагати самотній матері. Він мріяв підзаробити та відкрити в Україні бізнес.

Поляк принижував та погрожував українцям

У день трагедії українці після роботи заїхали у місцевий магазин. Там на них накинувся неадекватний поляк, котрий нецензурно обзивав громадян України та кричав, що вони не варті працювати у Європі. Хлопці намагались захистити свою честь. Коли українці на авто поїхали геть, поляк кинувся їх наздоганяти на своєму авто. Далі – він на швидкості протаранив автомобіль українців.


У ДТП Олександр постраждав найбільше. Польські медики намагались врятувати хлопця, проте попри їх зусилля, той помер.

Мати, котра втратила сина, вважає, що її дитину вбили. Наразі невідомо, чи поляки покарають винуватця ДТП.

У Польщі факт ДТП підтвердили

Як повідомляє видання 24opole.pl, за кермом автомобіля Volkswagen, який вчинив ДТП, був 30-річний поляк. Він врізався у Nissan, де і їхало 4 українців, зокрема і покійний Олександр. Далі автомобіль відкинуло на авто Honda, у якому було три пасажири. Ще одного пасажира Nissan, а також водія та пасажира Honda терміново госпіталізували. Поліція розслідує ДТП та перевіряє, чи був 30-річний водій п’яним.Добавить комментарий