В Україні встановили мінімальні вимоги до енергоефективності будівель

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Відтепер житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності.

В Україні встановили мінімальні вимоги до енергоефективності будівель - новобудови, енергоефективність, будівля - construction 4896138 640
Фото: pixabay

Розроблені вимоги є обов’язковими для новобудов, реконструйованих та капітально відремонтованих будівель. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Встановлення мінімальних норм енергоефективності будівель матиме економічний ефект не тільки для держави, оскільки дозволить ефективно використовувати енергоресурси, але й для власників житла та приміщень, які зможуть заощаджувати на комунальних платежах”, – зазначає Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Зазначається, що мінімальні вимоги встановлюються для нового будівництва, реконструкції або капітального ремонту будівель в цілому або їх окремих елементів (даху, зовнішніх стін, інженерних систем). Це дозволить проводити термомодернізацію будівлі поетапно, що надасть її власникам більш ефективно спланувати бюджет та подальші роботи, щоб отримати клас енергоефективності об’єкту не нижче “С”.

В Україні встановили мінімальні вимоги до енергоефективності будівель - новобудови, енергоефективність, будівля - mynymalni vymogy do energetychnoyi efektyvnosti e1610717476216
Фото: Міністерство

Винятками, до яких не будуть застосовуватись мінімальні вимоги до енергоефективності: індивідуальні житлові будинки, історичні будівлі, будівлі промислового, сільськогосподарського призначення, об’єкти транспорту, енергетики та оборони, а також виконання будівельних робіт з відновлення окремих конструкцій будівель та споруд.

Нагадаємо, “Погляд” повідомляв, що у новобудовах “Орлану” в Ірпені нема газу, бо забудовник не подав заяв. Також вийшла програма «МаХляри»: «Будівельні «піраміди» Мирончука. ЖК Фаворит-2».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий