В Україні злетять тарифи на опалення і воду: хто буде платити по 4000 на місяць

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні вже у вересні тарифи на опалення можуть зрости на 30-40%. В результаті за опалення трикімнатної квартири доведеться заплатити близько 4 тис. грн, а за однокімнатну – 2 тисячі.


Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Вартість Гкал для кожного підприємства буде різна. В середньому подорожчання, за оцінками глави департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олега Попенка, становитиме близько 40%. Однак в інших містах подорожчання може бути на рівні 60-70%.

“У містах, де тариф на опалення не піднімали, останні 2-3 роки не проводилася модернізація теплокомуненерго, тарифи зростуть більш ніж на 60 або навіть 70%, – розповідає Попенко. – Це стосується багатьох міст на заході України, де підтримувалася досить низька ціна на гарячу воду і теплопостачання”.

Зокрема, в Чернівцях вже заявили про зростання тарифу на 70%. У Києві, на думку Попенка, опалення може подорожчати більше, ніж заявлено, – до 45%. Якщо взяти центральну Україну, наприклад, Кременчук, то там тариф готуються збільшити на 53%.

Скільки буде коштувати опалення:

опалення для однокімнатної в середньому коштуватиме щонайменше 2000;

для двокімнатної (63 кв. м) – 3150 грн;

для трикімнатної (80 кв. м) – 4000.

Шукайте деталі в групі
FacebookДжерело

Добавить комментарий