В Україні перед початком навчального року повністю вакцинувалися проти COVID-19 лише 29% вчителів

ІНШЕ…

Про це «Громадському радіо» розповів начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко.

За його словами, станом на 27 серпня повністю вакцинувалися 185 тисяч працівників (29%), ще 145,5 тисяч людей отримали лише першу дозу. У Міносвіти такі показники вважають успішними.

Кононенко каже, що вакцинація освітян не є примусовою, проте відомство працює над тим, щоб заохочувати робити щеплення. Наприклад, в Івано-Франківську вчителям, які вакцинуються до 1 вересня, обіцяють премії.

«Працюємо над пропагуванням, над тим, щоб усі працівники та працівниці мали доступ до вакцини. Обов’язкової умови бути вакцинованими для початку роботу немає», — сказав чиновник.

Як починатиметься новий навчальний рік?

Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня у звичному форматі. Це дозволяє епідситуація з COVID-19, казав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. МОЗ надало рекомендації, як безпечно провести перший дзвоник.

Водночас під час «жовтого», «помаранчевого» та «червоного» рівнів епідемічної небезпеки школи зможуть працювати офлайн, лише якщо 80% освітян будуть вакциновані. В іншому разі — навчання відбуватиметься дистанційно. Наразі Україна перебуває у «зеленій» зоні.

Добавить комментарий