Гендерні стереотипи з дитинства можуть впливати на те, чи проситимуть жінки підвищення на роботі — дослідження

ІНШЕ…

Відповідне дослідження опублікували у Psychological Science.

В експерименті взяли участь 240 дітей (120 хлопців і 120 дівчат) від 4 до 9 років. Їх розподілили на три групи у залежності від віку.

Діти мали виконувати різні ігрові завдання, а потім просити у дорослих винагороду за виконання. Дітям не казали добре чи погано вони справилися з завданням. Після гри чоловік або жінка мали запитати у дітей, скільки наклейок вони хочуть отримати за участь в експерименті. Якщо дитина просила одну чи дві наклейки, вона отримувала їх та завершувала участь у дослідженні.

Дві й більше наклейок попросили 154 дітей, з них 77 дівчат. З ними продовжили другий етап експерименту. Якщо діти просили стільки наклейок, скільки їм були готові дати дорослі або менше, то вони отримували наклейки. Якщо ж діти просили більше, ніж їм було готові дати, то вони не отримували нічого. Тобто дорослі були готові дати дітям максимум 5 наклейок, і якщо якась дитина просила саме 5 наклейок або менше, то вона їх отримувала. Якщо дитина просила 6 наклейок — їй відмовляли.

Також науковці запитували у дітей, чи готові діти наполягати на більшій винагороді попри правила і дивилися, як їхня поведінка пов’язана з віком та статтю дорослої людини, яка вручає наклейки.

Науковиці з’ясували, що дівчата у 8-9 років просили менше наклейок у чоловіка, але більше — у жінки. У більш ранньому віці дівчата просили у чоловіка більшої винагороди. Натомість запити хлопчиків не змінювалися у залежності від їхнього віку та статті дорослого.

Також у дівчат 8-9 років зменшувалась готовність повторно просити більшу винагороду у чоловіків. Наполегливість хлопчиків не змінювалась. Згідно з результатами дослідження, дослідниці заявили, що гендерні стереотипи щодо ведення перемовин зароджуються ще в дитинстві, а потім ці установки можуть впливати на здатність жінок просити підвищення зарплати.

Добавить комментарий