Герою Обухова вічна слава: 26 серпня – річниця трагічних подій у Луганській області

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сім років тому на трасі у Краснодонському районі, Луганської області, між Хрящуватим та Новосвітлівкою, сталася страшна подія, танк бойовиків розстріляв проїжджаючу повз нього, автівку наших військових. Бійці здійснювали евакуацію поранених до шпиталю. Одразу загинуло чотири людини, ще одного пасажира автівки було важко поранено і його забрали у полон. На щастя, полоненого вдалося згодом повернути до дому на Львівщину.

Кононко Сергій Олександрович - герой київщини

Псевдо “Обухів”

Один з тих, хто евакуював поранених того дня, був Сергій Кононко – першій керівник Обухівського осередку “Правого сектору”, Член УНА-УНСО, доброволець 24-го батальйону територіальної оборони “Айдар” на псевдо “Обухів”, “Обух”, “Тор”. 18 серпня йому мало виповнитися 39 років, але 1 червня 2019 року мати, сестра та брат поховали Сергія в рідному Обухові.

Кононко Сергій Олександрович - герой київщини
“Обух” з побратимами

Довгий шлях до дому

Останки чотирьох айдарівців, які тоді зникли без вісті, були передані українській стороні наприкінці грудня 2014 року. Стан тіл був таким, що важко було ідентифікувати чи піддавалися люди катуванням, але були сліди важких ударів прикладами або іншими предметами. У зв’язку із частковою муміфікацією, трьох з них вдалося упізнати тільки за допомогою ДНК експертизи. На кілька років затягнулося упізнання четвертого тіла. Після декількох експертиз рідним Сергія Кононка повідомили, що це саме він, їхній син, брат та герой, який трагічно загинув, рятуючи інших.

ІА “Погляд” вже повідомляв, щоу Обухові юні шахісти здобули призи на чемпіонаті.

Також раніше ми писали про те, як сім років тому вшанували пам’ять інших загиблих айдарівців.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий