Голова Антикорсуду визнала, що була на одній вечірці з Вовком і Тупицьким

ІНШЕ…

Про це Танасевич заявила в інтерв’ю Transparency International Ukraine.

Йдеться про вечірку в Одеській юридичній академії, президентом якої є екс-регіонал та відомий «куратор суддів» часів Януковича Сергій Ківалов.

За словами Танасевич, вже наприкінці зустрічі в одеському виші директор інституту Василь Фелик запропонував привітатися з колегами на неформальному заході. Сама вона не вважає його вечіркою. Там Танасевич побачила декілька знайомих, з якими і поспілкувалась.

«Ми поспілкувалися на людські звичайні теми, абсолютно не пов’язані з моєю професійною діяльністю. Після чого повідомила, що мені необхідно їхати, адже вдома на мене чекає родина. Мені запропонували сказати привітання присутнім, я побажала добра, здоров’я на наступний рік усім присутнім і покинула зазначений захід», — розповіла голова ВАКС.

Вона запевнила, що помітила Вовка і Тупицького через деякий час, але не спілкувалась із ними «і не почала б у жодному разі». За словами Танасевич, суддя має одразу ідентифікувати для себе червоні лінії: не допустити проступку через порушення етичних стандартів, конфлікту інтересів і правопорушення. У цьому випадку, як вважає голова ВАКС, вона червоних ліній не перейшла.

Водночас Танасевич відмовилась казати, з ким саме вона спілкувалась.

Нагадаємо, справу голови ОАСК Павла Вовка та інших суддів цього суду розглядає саме Антикорсуд.

Раніше про візит Танасевич на організовану Ківаловим вечірку повідомило «Слідство.інфо», однак прес-служба Антикорупційного суду заперечила це, заявивши, що голова ВАКС відвідувала Одеську юридичну академію для організації онлайн-лекцій.

Справа Окружного адмінсуду Києва

НАБУ звинувачує керівництво Окружного адмінсуду Києва, зокрема його очільника Павла Вовка, у численних порушеннях закону: спробі узурпувати судову владу в країні й неправосудних рішеннях на користь політичних еліт та бізнесменів. Антикорупціонери у якості доказів правопорушень опублікували записи розмов суддів ОАСК.

За версією слідства, Вовк очолив злочинну організацію, метою якої було захоплення державної влади. Цього хотіли досягти, встановивши контроль над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККС), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створивши штучні перешкоди у їхній роботі. Розглядає ж цю справу Вищий антикорупційний суд.

У жовтні ОАСК спробував усунути Артема Ситника з посади директора НАБУ, але Мін’юст відмовився це робити, посилаючись на відсутність повноважень.

Підписуйтеся на щотижневу розсилку від редакції hromadske, щоб знати, що насправді відбувається. Лист надходить щонеділі. Без спаму. Без реклами. Тільки найважливіше за тиждень.

Добавить комментарий