Гірський лев напав на хлопчика біля будинку в Каліфорнії. Його мати самотужки відбивалася від лева, щоб врятувати сина

ІНШЕ…

Про це повідомив Департамент захисту риби й дикої природи Каліфорнії.

Інцидент стався зранку 28 серпня, коли хлопчик грався на подвір’ї. 65-кілограмовий лев схопив дитину і протягнув її по землі приблизно на 40 метрів.

Хлопчик отримав рани голови, шиї та верхньої частини тулуба. Він перебуває у лікарні Лос-Анджелеса, його стан наразі стабільний, пише AP.

За словами представника департаменту Патріка Фоя, мати дитини — героїня цієї історії. Жінка була у будинку, коли почула метушню надворі.

«Вона вибігла з дому і почали бити гірського лева голими руками, й врешті-решт врятувала сина», — сказав Фой.

Батьки хлопчика негайно відвезли його до лікарні, де правоохоронці дізналися про напад і відправили на місце події офіцера дикої природи. Офіцер помітив, що лев причаївся у кущах і вирішив, що тварина готується до нападу, то застрелив лева на місці.

Подальші аналізи ДНК підтвердили, що саме убитий лев напав на дитину. У районі Калабасаса помітили ще одного гірського лева, його вдалося заспокоїти та відпустити на волю.

Як часто леви нападають на людей?

За даними департаменту, у штаті проживають від 4 до 6 тисяч гірських левів. Вони є охоронюваним видом, тому полювати на тварин заборонено.

Напади гірських левів на людей у Каліфорнії рідкісні. В окрузі Лос-Анджелес (де розташовується Калабасас) не фіксували нападів із 1995 року, пише місцевий телеканал KTLA.

Експерти кажуть, що гірські леви зазвичай спокійні й вони рідко з’являються перед людьми. Що призвело до нападу лева на дитину — невідомо.

Добавить комментарий