Далай-лама заявив про загрозу всій Землі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Релігійний лідер буддистів Далай-лама XIV заявив, що всім жителям Землі загрожує небезпека через погіршення екологічної обстановки. Звернення до міжнародного день Матері-Землі опубліковано на його сайті.

Далай-лама підкреслив, що людям необхідно об’єднати зусилля, щоб запобігти катастрофічним наслідкам для навколишнього середовища.

«Кожен з нас повинен навчитися служити не тільки на своє власне благо, на благо своєї сім’ї або країни, але і на благо всього людства», — зазначив він.

Духовний лідер звернув увагу на проблему глобального потепління, а також брак питної води і відсутність доступу до якісної медицини в деяких регіонах. Він також підтримав ініціативу президента США Джо Байдена з організації саміту з питань клімату, на якому світові лідери обговорять актуальну екологічну порядку.

Байден запланував провести світовий саміт з питань клімату 22-23 квітня в онлайн-форматі. На заході будуть присутні 40 світових лідерів. Президент Росії Володимир Путін прийняв запрошення американського лідера і також візьме в ньому участь.

Міжнародний день Матері-Землі відзначається щорічно 22 квітня. Він був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2009 році з ініціативи Болівії. Резолюцію розробляли спільно більше 50 держав-членів ООН.

Добавить комментарий