Допоможіть Міланці здолати ДЦП

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дитині потрібна посилена реабілітація.

ДЦП, мікроцефалія, затримка психико-моторного розвитку – це діагноз 4-річної Міланки Шевченко.

Про діагноз доньки родина дізналась, коли їй було 5 місяців – лікарі приголомшили, частина мозку крихітки атрофувалась, тож щоб далі розвиватись дівчинка і її рідні мусять докладати максимальних зусиль.

«Ми кожен день боремося з цими страшними буквами “ДЦП” удвох. Кожен Міланин склад – це наша з нею перемога, кожен взятий в руку предмет – перемога, кожна секунда стоячи – перемога. Мілана поки не повзає, не говорить, не ходить, пройдений шлях в десяток реабілітацій, понад 200 годин занять вдома, десяток курсів масажу. І ми не здаємося, адже реабілітація, це єдиний шанс, який наблизить нашу мрію ходити ніжками», – розповідає мама дівчинки.

Такі зусилля не були марними, і Мілана змогла досягнути успіхів – вона навчилася сидіти до 10 хвилин сама, з’явилися крокові рухи з підтримкою, навчилася вставати на лікоть напівсидячи. “Лікарі дуже її хвалять, твердять, що лише постійна реабілітація дасть результат і в майбутньому Мілана зможе ходити, говорити…”, – розповідає мама дитини.

Та кожна реабілітація ставить перед мамою дівчинки ще одну непосильну ношу – зібрати кошти на оплату послуг спеціалістів. Десятки тисяч гривень коштує кожна реабілітація, а їх на рік потрібно щонайменше три.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7422 3551 2088

4731 2196 1072 8101

Шевченко Леся  

Добавить комментарий