Ефектний гол Руслана Малиновського — в огляді матчу Рома — Аталанта (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У четвер, 22 квітня, відбувся матч «Рома» — «Аталанта». Зустріч 32-го туру італійської Серії А пройшла на стадіоні «Олімпіко» в Римі. Стартовий свисток пролунав о 19:30.

Обслуговувала зустріч бригада арбітрів на чолі з Джанпаоло Кальварезе. Допомагали йому асистенти Мауро Вівенці і Філіппо валеріану. Резервний рефері — Марко Піччиніно.

Рома — Аталанта 1:1

Голи: Крістанте, 75 — Малиновський, 26

Рома: Лопес — Манчіні, Крістанте, Ібаньєс — Карсдорп, Вільяр (Карлес Перес, 76), Верету, Калафьорі (Бруно Перес, 46) — Пеллегріні, Мхітарян (Майораля, 85) — Джеко.

Аталанта: Голліні — Джімсіті, Ромеро, Паломіно — Мехлу, Де Роон, Фройлер, Госенс ​​- Ілічіч (Мюріель, 59), Малиновський (Пашаліч, 59) — Сапата (толой, 73).

Попередження: Калафіорі, Вільяр, Ібаньєс — Госенс

На 69-й хвилині був видалений Робін Госенс ​​(Аталанта) (друге попередження).

На 90 + 5-й хвилині був видалений Роджер Ібаньєс (Рома) (друге попередження).

Гості мали невелику перевагу на початку зустрічі. На 26-й хвилині український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський, отримавши передачу від Робіна Госенса, завдав точного удару у верхній кут воріт. До кінця першого тайму рахунок не змінився.

На 65-й хвилині нападник «Аталанти» Луїс Мюріель мав шанс збільшити перевагу своєї команди, але не зміг скористатися своїм шансом. А через чотири хвилини, який віддав раніше гольову передачу Госенс ​​отримав другу жовту картку і був видалений з поля. Головний тренер гостей Джан П’єро Гасперіні був змушений змістити акцент гри команди в сторону захисних дій. На 73-й хвилині замість нападника Дувана Сапата він випустив захисника Рафаела Толо.

«Рома» змогла скористатися видаленням у команди суперника. На 75-й хвилині захисник римлян Брайан Крістанте вразив ворота гостей красивим ударом здалеку. Суддя вирівняв склади команд, вилучивши на 90 + 6-й хвилині захисника господарів Ібаньєса.

Через кілька секунд пролунав фінальний свисток арбітра, який зафіксував нічийний результат 1:1.

«Рома», набравши 55 очок, займає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії, відстаючи від останнього у зону єврокубків «Лаціо» на три очки. «Аталанта» (65) розташовується на третьому рядку.