Жителів будинку у Львові попередили про можливий обвал стіни

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мешканців будинку на вулиці Шептицьких, 16 у Львові попередили про можливий обвал стіни флігеля. Про це з посиланням на рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради пише Вголос.

“Заборонити мешканцям будинку на вулиці Шептицьких, 16 та відвідувачам «Станиці Львів Пласт», розташованій у приміщенні у цього будинку, перебувати біля торцевої стіни лівого флігеля та закрити доступ на горищну частину житлового будинку. ” – йдеться в ухвалі.

Так, питання щодо ситуації у будинку на вулиці Шептицьких, 16 змушена була розглядати комісія ТЕБ Львова через те, що будинок аварійний і там руйнуються окремі конструкційні елементи. Простіше кажучи, будинок може завалитися і поховати під уламками мешканців та дітей, які відвідують приміщення організації Пласт, надане їй у користування у 2017 році.

Голову Галицької районної адміністрації Львова комісія зобов’язала щоденно відвідувати зазначений будинок та перевіряти стан даху і конструкційних елементів лівого флігеля. Також чиновники звертатимуться до міськради з проханням виділити кошти на ремонт у сумі 563 тисячі гривень.

Очікується, що кошти виділять, а терміновий ремонт завершать до кінця вересня.

Добавить комментарий