Жінка гралася з котом лазерним прицілом на пістолеті свого друга й випадково підстрелила його. Звинуватили обох

ІНШЕ…

Про це повідомляє місцеве видання The Kenosha News.

За даними правоохоронців, 10 серпня дівчина була в гостях в одного зі своїх друзів разом зі ще двома приятелями. Один із них — 21-річний хлопець — приніс із собою 9-мм пістолета з лазерним прицілом.

Під час гостювання дівчина випила алкоголь і взяла пістолета до рук. Вона увімкнула на ньому лазерний приціл і почала наводити на кота, щоб змусити його бігати за яскравою цяткою. У цю мить зброя вистрілила у свого власника.

Тоді хлопець пішов додому, а через деякий час викликав швидку. Лікарі констатували, що куля пройшла крізь стегно. Хлопця ушпиталили, його життю нічого не загрожує.

За словами дівчини, хлопець сказав їй, що вийняв магазин із пістолета — хоча насправді це було не так. Вона наголосила, що не мала наміру стріляти й пізніше вибачилася перед пораненим, «і він сказав їй, що все гаразд».

Дівчину звинуватили в необережному поводженні зі зброєю й відпустили під особисте зобов’язання. Хлопцеві, однак, також висунули звинувачення в порушенні умов застави, які забороняли йому володіти зброєю.

У поліції уточнили, що 21-річного хлопця вважають причетним до стрілянини в Кеноші в січні 2020 року: він нібито підвозив стрільців на машині. У червні його відпустили з-під арешту.

Добавить комментарий