Залишили в авто на кілька хвилин: чоловік пограбував 8-річну дитину (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На території міста Вишневе сталося пограбування 8-річної дитини. Постраждала дівчинка опинилася в салоні батьківської машини одна, що не упустив зі свого виду уродженець Горлівки, який промишляв під Києвом пограбуваннями.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов у Facbook.

Він розповів, що 11 серпня батьки дитини залишили її в машині та повернулися в будинок за забутими речами. Грабіжникові вистачило пари хвилин, щоб змусити дівчинку відкрити двері.

Коли дитина відкрила чужинцеві двері машини, він вихопив у неї з рук мобільний телефон і втік. Грабіжника оперативно затримали з краденою мобілкою.

Поліція встановила, що грабіжником виявився найманий працівник, уродженець Горлівки, який в районі Вишневого працював на будівництві. Нєбитов попередив батьків, щоб вони не залишали дітей без нагляду.

“Фінал такий: дитина в шоці, батьки пригнічені, грабіжник заарештований, йому вже повідомили про підозру. Ми ж всі розуміємо, що в цій ситуації лиходій міг зробити з дитиною що завгодно. Вкотре звертаюся до батьків! Не залишайте малолітніх дітей без нагляду, тим більше з цінними речами. Ситуації, коли діти залишаються в салоні авто самі, взагалі неприпустимі”, – заявив начальник поліції.

Добавить комментарий