Замість таблеток для схуднення – психотропи

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Київські митники не дозволили забороненим речовинам потрапити до отримувачів.

Замість таблеток для схуднення - психотропи - таблетки, Київська митниця - 163723282 3987369531323812 5777934268361039259 n
Фото: Київська митниця

Київські митники виявили понад тисячу капсул з психотропними речовинами.

Перша посилка прямувала із казахського Нур-Султана до українського отримувача з Кривого Рогу. В ній знаходилося 1089 капсул у баночках та блістерах з надписами «FATZOrb», «Lipotrim», «ПохудениеКапсула», «Устранениелишнеговеса».

Однак митники помітили у складі цих препаратів сибутрамін, який віднесений до особливо небезпечних психотропних засобів та обіг яких заборонено.

В іншій посилці до киянина із Нідерландів прямували чотири пластикові баночки з маркуванням на етикетках «Lucovitaal CBD 10mg Cannabidiol 30 capsules».

Однак в складі всіх 120 капсул виявлено заборонений до обігу в Україні особливо небезпечний психотропний засіб тетрагідроканнабінол.

Відповідно до норм законодавства, пересилати у міжнародних поштових відправленнях психотропні речовини, що підлягають спеціальному контролю, заборонено.В обох випадках Київською митницею Держмитслужби складено протоколи про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України.Препарати, що пересилалися з порушенням митного законодавства, вилучено.

Як повідомляв «Погляд», київські митники знайшли амфетамін у кросівках.

«Погляд» розповідав, що велику партію ліків затримали київські митники.

Щоб бути першими
у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і
підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина –
Інформаційна Агенція».
 Читайте
нас у Facebook «Погляд
Київщина»
і дивіться
на YouTube.

Добавить комментарий