Зливи у Японії спровокували зсуви ґрунту. Майже 2 мільйонам людей наказали евакуюватися

ІНШЕ…

На cході Японії тривають зливи, унаслідок чого у країні фіксують зсуви ґрунту. Місцева влада оголосила найвищий рівень небезпеки та закликала близько 1,83 мільйона людей евакуюватися. Наразі відомо про щонайменше трьох загиблих через останні зсуви.

Про це повідомляють HNK та Kyodo News.

Так, через зсуви ґрунту завалився будинок у містечку Окая в центральній японській префектурі Нагано. Пожежник, який патрулював територію, близько 5:30 ранку викликав швидку допомогу, побачивши будинок, наповнений ґрунтом та піском, та людьми, що застрягли на другому поверсі.

На місці знайшли 8 людей. За даними Агентства пожежної безпеки та ліквідації наслідків стихійних лих, трьох людей вдалося врятувати неушкодженими, ще двоє отримали поранення. Троє людей, коли їх виявили рятувальники, вже були мертвими. Зокрема, загинула жінка та двоє її дітей.

Ще один зсув у префектурі Нагасакі у п’ятницю, 13 серпня, зруйнував два будинки. Наступного дня рятувальники повідомили про жертву зсуву ㅡ 59-річну жінку оголосили мертвою. Її чоловік і дочка залишаються зниклими безвісти.

У місті Такео в західній префектурі Сага був затоплений відрізок дороги. Для боротьби з наслідками негоди долучилися сили самооборони Японії.

Усього метеорологічне управління Японії оголосило про найвищий рівень попередження через зливи для префектур Сага, Нагасакі, Фукуока, Хіросіма, Канагава, Нагано.

Близько 1,83 мільйона людей у ​​830 тисячах домогосподарств у шести префектурах закликали евакуюватися або переконатися у власній безпеці на тлі можливих зсів. Пізніше для перших чотирьох префектур рівень попередження змінили, але надзвичайники закликати людей дотримуватися обережності на випадок можливості паводків і зсувів.

читайте також

Добавить комментарий