ЗМІ писали, що Україна відклала заборону на в’їзд автомобілів з номерами Придністров’я. У митниці спростували

ІНШЕ…

Так, молдавське видання Newsmaker з посиланням на інформацію Одеської митниці повідомило, що українська влада відмовилася від плану заборонити в’їзд для автомобілів з придністровськими номерами з 1 вересня. Це начебто сталося після звернення посольства Молдови в Україні до Міністерства закордонних справ країни.

В Одеській митниці, як цитує видання, нагадали, що «нейтральні номери» можна отримати в пунктах реєстрації транспортних засобів, спеціально відкритих у Тирасполі й Рибниці.

Згодом цю інформацію поширили інші ЗМІ. Відтак на сторінці Одеської митниці у Facebook оприлюднили заяву, в якій спростували цю інформацію.

«Інформація щодо відтермінування заборони допуску до участі в міжнародному дорожньому русі автомобілів із Придністровського регіону Молдови, які не мають номерних знаків нейтрального зразка, розміщена помилково», — вказано у повідомленні.

Заборона на в’їзд

Зазначимо, що Молдова й Україна планували заборонити виїзд за кордон автомобілів з символікою невизнаного Придністров’я ще з 1 січня 2020 року. Водночас на прохання Кишинева українська влада перенесла набуття чинності цього рішення до 1 квітня 2021 року, а згодом — до 1 вересня.

Добавить комментарий