З’явилися відео з камер спостереження у будинку мера Кривого рогу, якого знайшли застреленим (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У мережі з’явилося відео з камер відеоспостереження у будинку мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, якого вчора, 15 серпня, знайшли застреленим.   Про це пише УНІАН.

Telegram-канал Репортер UA повідомляє, що на записі чітко видно, що в останні хвилини свого життя покійний знаходиться вдома один.

Він ходить по коридору з карабіном в руках, багато курить, з кимось переписується по телефону. Довго сидить, потім приставляє зброю до тулуба і стріляє (в цей момент кішка відстрибує). Після цього проходить близько 10 метрів і вивалюється з вхідних дверей.

“Питання з вбивством мера Павлова відходить на другий план. Подробиці обіцяють оприлюднити сьогодні о 10:00 на брифінгу МВС”, – йдеться у підписі до відео.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці переглянули відео з камер спостереження. На них видно, що Павлов приставляв до грудей зброю.

“Зняли відео з камер спостереження, де чітко видно, як загиблий мер ходить по будинку з рушницею, приставляв собі її до серця, приміряючись, відставляючи і знову приміряючи. Потім на відео видно, як він вставив один патрон”, – пише видання.

Зазначається, що сусід мера чув постріл о 6:37. Судово-медична експертиза встановила, що смерть настала приблизно в цей час.

Нагадаємо, 15 серпня стало відомо, що у власному будинку в селі Вільне знайшли застреленим мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Труп чоловіка в крові знайшов його знайомий. Поруч з ним лежала зброя.

Добавить комментарий