Катерина Андріївна жила одна, чоловіка вже більше п’яти років, як немає. Пенсія невеличка, а сил ще було достатньо, щоб підробляти в магазинчику по сусідству прибиральницею. Одного разу до неї навідалась сусідка. Ольга поселилась у їхньому домі недавно. Живе з донькою одна, чоловік з якихось причин їх покинув. І ви знаєте, таких нахабних людей треба ще пошукати

ІНШЕ…

Катерина Андріївна жила одна, чоловіка вже більше п’яти років, як немає. Пенсія невеличка, а сил ще було достатньо, щоб підробляти в магазинчику по сусідству прибиральницею. Одного разу до неї навідалась сусідка. Ольга поселилась у їхньому домі недавно. Живе з донькою одна, чоловік з якихось причин їх покинув. І ви знаєте, таких нахабних людей, треба ще пошукати.

***

Моя тітка живе одна, в звичайній п’ятиповерхівці вже давно і з усіма сусідами в хороших відносинах. Але, ось з’явилася одна сусідка в статусі “мати -одиначка” з донькою у віці років 8, з якоїсь причини від них пішов батько.

Тітка на пенсії, а вечорами підробляє прибиральницею в магазині.

І ось внадилася це маманя з донькою щодня в обідню пору навідуватися до моєї тітки. Моя тітка була доброю людиною до цієї матусі і рідко кого випускала зі свого будинку якщо не нагодує до сита гостя.

Якось пару раз Ольга заходила до тітки разом з донькою до того як присмоктатися ґрунтовно і так ненароком з’ясовувала у скільки вона сідає обідати. Тітка без задньої думки і сказала що десь близько 2 годин дня.

Сусідка збагнула що можна на халяву поїсти і вирішила почати ходити на обіди, а що цілком нормально виходило і погодують смачно і посуд мити не треба так ще і поговорити можна. З дитям-то особливо не наговоришся на дорослі теми.

Тривало це протягом декількох місяців, моя тітка вже почала дратуватися таким гостям. У неї вік і відпочити хочеться перед роботою, а тут гість з дитиною.

Тітка добра людина і вигнати не може, а ця Ольга натяків не розуміє і з такою ж регулярністю ходить на обіди.

І тут в останній раз коли моя тітка годувала цю сім’ю, Ольга зробила помилку вона стала критикувати котлети і розповідати як краще готувати.

Тут-то доброта моєї тітки закінчилася і вона відразу вирішила як буде діяти в наступний прихід нахабної гості.

Ольга на наступний день намалювалася в належний час в дверях тітки. І моя тітка запропонувала оплатити частину обіду або ходити купувати продукти самої і готувати у себе за своїми рецептами.

Ольга образилася і після цього навіть перестала вітатися з тіткою.

Тітці стало добре, тепер вона готувала тільки для себе і могла спокійно відпочити перед роботою, а ось Оля почала походжати до сусідки з іншого під’їзду.

Там походи довго не тривали і теж була з ганьбою вигнали з квартири.

А потім і зовсім розмови не вщухали від нахабства Олі і як вона намагалася використовувати сусідів.

Після цього випадку Оля продала квартиру і переїхала у зовсім інший район. А тітку тепер досі трусить від спогадів цієї жінки.

І після цього зареклася ніяких годувань якщо це не свято, а так чисто символічно чай і цукерки на стіл поставить і більше нічого.

признавайтесь, були у вас такі “гості”?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий