Китай обмежив онлайн-ігри для підлітків: можна грати не більше 3 годин на тиждень

ІНШЕ…

Про це пише Xinhua.

Згідно з розпорядженням Національного управління у справах преси та публікацій Китаю (NPPA), провайдери онлайн-ігор можуть пропонувати неповнолітнім тільки одногодинні сесії з 20:00 до 21:00 по п’ятницях, суботах і неділях, а також в офіційні свята.

Окрім того, підлітки зможуть реєструватися та входити в онлайн-ігри лише під справжніми іменами. Влада КНР закликає провайдерів не надавати послуги тим, хто не може увійти в систему, використовуючи свої справжні ідентифікаційні дані. Ці обмеження стосуватимуться онлайн-ігор на будь-яких пристроях, включно зі смартфонами.

Відомство також пообіцяло провести спеціальну кампанію в початкових і середніх школах щодо зміцнення взаємодії між індустрією онлайн-ігор, батьками, вчителями та школами, щоб створити «краще середовище для здорового розвитку неповнолітніх».

Навіщо це потрібно?

За словами представника NPPA, пристрасть неповнолітніх китайців до онлайн-ігор становить значну проблему. У відомстві зазначають, що ігри забирають у дітей час, який би ті могли витратити на те, що сприятиме їхньому розвитку, наприклад спорт, програмування або шахи.

«Підлітки ㅡ це майбутнє нашої батьківщини. Захист фізичного та психічного здоров’я неповнолітніх пов’язаний з життєвими інтересами людей та вихованням покоління, що зростає в епоху національного відродження», ㅡ заявляють у NPPA.

Батьки та неповнолітні можуть самі вирішувати, як довго діти гратимуть в інші ігри, які сприяють їхньому розвитку, окрім онлайн-ігор. Втім, у 2019 році Китай також обмежив відеоігри для підлітків до 1,5 годин в будь-який день та до трьох годин у святкові дні.

Добавить комментарий