КМДА показала новий пристрій, який виявлятиме «хворі» та аварійні дерева

ІНШЕ…

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Пристрій дозволяє побачити стан дерева всередині. Спеціалісти «Київзеленбуду» вже розпочали його тестувати. У середньому вони зможуть обстежувати до 20 дерев за день.

За його словами, фахівці зможуть визначати внутрішні пошкодження дерев, здорові вони чи аварійні. У першу чергу, це стосується вікових дерев, які є пам’ятками природи й потребують особливого піклування. Таких дерев у Києві більш як 300.

Ще одним важливим аспектом Пантелеєв називає безпеку. Мовляв, під час сильної негоди бували випадки падіння дерев, які не витримували вітру чи опадів. Це мало негативні, а часом і трагічні наслідки. «

Нове обладнання допоможе вчасно діагностувати зелені насадження, вчасно лікувати або видаляти дерева, що можуть становити потенційну небезпеку». — зазначив заступник голови КМДА.

Що це за пристрій?

«Арботом» — це німецьке обладнання, що має датчики, що кріпляться до кори дерева. Сигнали з датчиків одразу можна виводити на екран ноутбука, де різними кольорами показана томограма стовбура в розрізі та можливі ураження деревини. Зелений колір — здорова і неушкоджена деревина, червоний фіксує дефекти та ураження.

Добавить комментарий