Коли Богдан дивився на Світланку, вона від сором’язливості ставала червона. Без слів було зрозуміло, ці двоє закохані один в одного, і нічого, що попереду ще декілька років навчання в школі. Згодом вони стали сидіти за одною партою. Завдяки тому, що відмінниця Світлана була поруч, Богдан суттєво підтягнув по оцінках. А на випускному, вони вже не приховували своїх почуттів. Тільки насторожувала одна деталь

ІНШЕ…

А могла б бути хороша пара. Хоча, хтозна-хтозна!

Коли Богдан дивився на Світланку, вона від сором’язливості ставала червона. Без слів було зрозуміло, ці двоє закохані один в одного, і нічого, що попереду ще декілька років навчання в школі. Згодом вони стали сидіти за одною партою. Завдяки тому, що відмінниця Світлана була поруч, Богдан суттєво підтягнув по оцінках. А на випускному, вони вже не приховували своїх почуттів. Тільки насторожувала одна деталь.

В цій сільській школі я вже працюю п’ятнадцять років. Всяке бувало, але історія Світланки та Богдана, чомусь, мені запам’яталась найбільше.

У мене в класі вчилася дівчинка на ім’я Світлана. Була вона відмінницею, активісткою і переможницею предметних олімпіад.

Однокласники любили Світлану за її добрий характер. Також дівчинка давала списувати домашні завдання недбайливим учням.

В 10-му класі Світлана змінилася. Вона сором’язливо заходила в клас, при відповіді біля дошки опускала голову.

Спостерігаючи за дівчинкою, я зрозуміла, що Світлана закохалася в красеня Богдана. Коли він дивився на Світлану, та не могла не почервоніти. Між молодими людьми зав’язалася дружба.

У випускному класі вони вже не приховували своїх почуттів. Всі вчителі та учні знали, що Світлана і Богдан зустрічаються.

Тільки ось насторожувало одне: хлопець якось відкрито демонстрував свої почуття. З його боку це виглядало як би напоказ.

Крім того, Богдан став набагато краще вчитися, так як сидів разом з Світланою. У всіх завданнях Богдана було видно її старання.

В результаті учень середніх здібностей закінчив школу з досить пристойними балами.

Через деякий час після випускного вечора я побачила Світлану на вулиці. Дівчинка була чимось засмучена.

З бесіди з нею я дізналася, що вона розлучилася з Богданом. Вірніше, він вирішив обірвати з нею стосунки. Причина – це підготовка та вступ до ВНЗ.

А на прощання він сказав дівчинці: “Дякую тобі за допомогу, добра Світланочка!”

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий