Коли я повернулася з роботи, чоловік мене зустрів без настрою, вже сам готував вечерю. А потім мені включив запис, де моя мама розмовляла зі своєю сестрою. Розмова була про мого чоловіка

ІНШЕ…

Ми з чоловіком, після одруження, стали жити в квартирі, яка дісталася мені від бабусі у спадок на першому поверсі. Останнім часом ми залишаємо свій автомобіль під своїми вікнами, а вранці помічаємо якісь потертості на своїй машині.

Звісно, що це нам з Павлом не сподобалося і ми вирішили поставити камеру.

А якось наша донечка занедужала, я не відвела її в садочок, чоловік збирався на роботу і я теж не могла залишитися вдома, на роботі я мама здавати звіт. Я подзвонила своїй мамі, до якої приїхала в гості її рідна сестра. Мама погодилася посидіти з онучкою, а вже за пів годити вони з тіткою Олександрою.

Ввечері, коли я повернулася з роботи, чоловік мене зустрів зовсім без настрою, не спілкувався зі мною і я зрозуміла, що щось не те. Стала розпитувати Павла в чому справа і він показав мені відео з камери: камера записувала відео, яке було на вулиці, але звук – який був в квартирі.

на записі я почула слова моєї мами: “Я, звісно не в захваті від свого зятя, але ніколи нічого ні йому, ні моїй доньці не говорю. Їй не дуже пощастило з чоловіком, він заробляє мало, лінива він людина. Прийшов на все готове до нас, живе з донькою в її квартирі, а сам навіть ремонту ніякого тут не зробив за 2 роки”. Тітка порадила своїй сестрі не мовчати, а поговорити з донькою, щоб вона свого чоловіка відправила на кращу роботу, бо не годиться, коли чоловік заробляє мало.

Я сказала Павлові, що він не правий. Моя мама нічого такого не сказала, вона ніколи йому й слова поганого не мовила і мені ніколи не дорікала, тримала все в собі. А поділилася не з чужою людиною, а зі своєю рідною сестрою.

Але Павло мою маму тепер бачити не хоче, хоча шукає вже кращу роботу. А я думаю, що мама нічого поганого не зробила, а поділилася своїм життям з рідною людиною.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Добавить комментарий