Кіберзлочинці хочуть підірвати довіру до вакцини проти COVID-19

ІНШЕ…

16.01.2021 37

В Європейському агентстві лікарських засобів (EMA) заявили, що дані про вакцини проти коронавірусу COVID-19 потрапили в Інтернет.

vakcine

Уточнюється, що це сталося після досконалої кібератаки на ресурси агентства, йдеться в повідомленні на сайті агентства.

«Розслідування атаки на EMA показало, що деякі документи, пов’язані з ліками та вакцинами від COVID-19, потрапили в Інтернет», — йдеться в повідомленні.

Серед опинилися у вільному доступі документів — електронні повідомлення, в яких містилася інформація про оцінку препаратів.

«Частина інформації в опублікованих злочинцями повідомленнях була змінена таким чином, що це може підірвати довіру громадськості до вакцин», — зазначає EMA.

В агентстві наголосили, що правоохоронні органи продовжують розслідування.

Раніше повідомлялося, що після злому систем Європейського агентства з лікарських засобів кіберзлочинці опублікували конфіденційні документи про вакцину проти коронавірусу, передає агентство Bloomberg.

Хакерську атаку провели в грудні минулого року. Опубліковані деякі документи, які розробники вакцини Pfizer і BioNTech передали EMA. У вкрадених хакерами документах говорилося про процес схвалення вакцини. Там були конфіденційні імейли про виробництві та маркетингу препаратів.

Оценка материала:

5.00 / 1

Кіберзлочинці хочуть підірвати довіру до вакцини проти COVID-19 5.00 5 1

Жизнь и Стиль / Общество
16.01.2021 37

Добавить комментарий