“Лежать на*”: прикордонників відсторонили за жорстоке катування сарни (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Луцьких прикордонників, які знущалися  та викладали відео з пораненою сарною відсторонено. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Соціальними мережами продовжує ширитися відео на якому зафільмовано жорстоке поводження військовослужбовців з дикою твариною. Двоє чоловіків приставляють до голови пораненої сарни рушниці зі словами “Лежать н*”.

“Одразу хочемо зазначити, що Державна прикордонна служба категорично засуджує такий вчинок та вважає їх поведінку ганебною. Особи, які фігурують у відео, а вони виявилися військовослужбовцями строкової служби Луцького прикордонного загону, мають понести заслужену відповідальність. Зазначимо, що відразу, як стало відомо про цей випадок (вранці 18 квітня, коли відео з’явилося на одній із сторінок у ФБ), начальником прикордонного загону було призначено службове розслідування та ідентифіковано «дійових» осіб.” – повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців, які були призвані на строкову службу минулого року. З їхніх слів, події на відео відбулися восени 2020 року, під час несення служби у прикордонному наряді.

За даним фактом відразу проінформовано Волинську спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону та територіальне управління Державного бюро розслідувань (м. Львів), на адресу яких будуть направлені і матеріали службового розслідування з метою прийняття правового рішення.

Також результати службового розслідування будуть направлені Громадському інспектору з охорони довкілля для складання адміністративних документів за жорстоке поводження з твариною.

Крім цього, відносно військовослужбовців складено адміністративні протоколи за порушення правил несення прикордонної служби, які направлено до Любомльського районного суду Волинської області.

“Запевняємо: керівництво прикордонного загону докладе усіх зусиль, щоб військовослужбовці відповіли за свої вчинки відповідно до законодавства. На даний час ці військовослужбовці відсторонені від служби та не залучаються до охорони державного кордону.

Нам дуже прикро від того, що у лавах прикордонників можуть траплятися люди, які здатні на таку жорстокість.” – повідомили у Держприкордонслужбі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий