Лицемірство! Марину Порошенко жорстко попустили – “Вам не соромно?”. Після публічної істерики – Петро в шоці!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Подивився відео про спілкування з Порошенком в аеропорту Амстердама, пише на своїй сторінці у Фейсбуці екснардеп і екс-керівник добровольчого батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

Подаємо в оригіналі:

“Звернув увагу на те, що депутат Київради (його дружина М. Порошенко) робить зауваження що співрозмовник говорить «не українською». Я як один з співініціаторів закону України «Про мову» приймав закон в якому для пересічних громадян і депутатів закладається різні вимоги щодо обов’язкового використання мови. Однак питання тут не в законі а в моралі.

У мережі є маса відео та інтерв’ю які показують нам що сам Порошенко і члени його сім’ї не тільки в побуті а й наприклад на офіційній зустрічі з генеральним прокурором розмовляють російською мовою. Коли депутат Верховної Ради і депутат Київради вимагають на камеру від рядового громадянина говорити українською мовою, а самі постійно говорять російською то це не боротьба за Державу і Державну мову. Це лицемірство і нещирість. Шкода що Україною досі керують лицемірні і не чесні перед своїми виборцями люди”, – йдеться у повідомленні екснардепа.

У чому суть справи

Нагадаємо, Максим Ярош з полку “Азов” обматюкав експрезидента України Петра Порошенка, який повертався першим класом з відпочинку на Галапагоських островах.


На оприлюдненому Telegram-каналом “Картковий офіс” відео видно, як Ярош різко підходить в літаку до Порошенка. Спочатку він дякує йому за безвізовий режим, а потім запитує чому він проміняв козацьке Різдво на острови.

“Петро Порошенко, спасибі за безвіз, але чому ви проміняли Козацьке Різдво на острови?”- запитав Ярош.

У відповідь Петро Порошенко лаконічно відповів”до побачення”. При цьому Марина Порошенко зажадала, щоб Ярош вимкнув камеру і перестав їх знімати.

Але відразу ж після приземлення Ярош знову вирішив поговорити з Порошенком і почав всіляко його зачіпати при цьому використовуючи нецензурну лексику.

” Я хотів тебе запитати, Порох, тобі не здається, що ти повинен був бути в госпіталі військовому і поранених вмивати, а не їздити по островах. Хто я такий? Та я військовий, а ти хто такий? Ти Вася, який мутив гроші, мутив просто бабки на всьому, що можна, на танках, на всьому. Тобі не соромно?”,- вигукував Ярош.

На це Порошенко відповів Ярошу, що він повторює російську пропаганду, а дружина президента зазначила, що і розмовляє він російською.

“Російську пропаганду, б**дь. Тварина й**ана ти, я тобі кажу-ти тварина й**ана , Порошенко”, – вигукував вже українською мовою “Азовець”.

ДжерелоДобавить комментарий