ЛМР: сьогодні для посипання вулиць використано 220 тонн реагентів і солі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 січня зранку у Львові працювала 81 одиниця снігоприбиральної техніки, ще 1 машина була на чергуванні. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Для посипання вулиць використано 651 м куб піскосуміші та 220 тонн реагентів і солі.

До прибирання було залучено: 37 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 32 трактори. Також зранку до прибирання міста були залучені двірники, працівники ЛКП та ШРП.

«Зараз усі комунальні служби активно залучені до прибирання міста від снігу та ожеледиці. В першу чергу, працюємо на магістральних дорогах. Двірники також прибирають прибудинкові території, хідники. Просимо голів ОСББ, ЖБК та приватні управляючі компанії брати активну участь у наведенні порядку біля будинків, які є у них на обслуговуванні. Вдень, за потреби, снігоочисна техніка також буде працювати», — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць. Місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий