Людям в “АТБ” дають здачу копійкою, яка коштує 1000 грн: попастися може будь-кому…

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Українець отримав разом зі здачею в супермаркеті “АТБ” монету номіналом в 1 гривню 1995 року випуску. Таку копійку можна продати на аукціоні за ціною в близько 1000 грн.

Про свою знахідку володар монети Микола Січкар написав в Facebook. До речі, серед коментаторів знайшлися ті, хто також знайшов монети в одну гривню 1995 року випуску в своїх гаманцях і скарбничках. “Тільки що в АТБ”, – поділився своєю знахідкою Січкар.

У коментарях Микола С. написав, що просто зробив покупки в супермаркеті та взяв решту. Переглядаючи гроші, він побачив дату випуску однієї з монет. Виявилося, йому дали рідкісну залізну гривню 1995 року. Він додав, що за 11 років перебору жодної такої монети не траплялось,  а тут так пощастило.

Чоловік зазначив, що взагалі такі монети вивели з обігу і касир не має права їх приймати.

Наразі вартість такої монети 400-900 гривень, залежно від стану.

На аукціоні Crafta копійку такого номіналу можна продають за 1000 грн. Монета вважається рідкісною в першу чергу завдяки року свого випуску. Окремі екземпляри (якщо гурт не відповідає року випуску) можна продати за 14-16 тис. грн. Наприклад, на аукціоні Violity, за монету за монету 1996-го (гурт 1995-го) заплатили 15,6 тис. грн. В аукціоні взяли участь 77 осіб.

Добавить комментарий