Лікарі врятували жителя Красногорівки, у квартиру якого влетіли снаряди. Чоловік 2 тижні пробув у реанімації

ІНШЕ…

Про це повідомив генеральний директор лікарні Сергій Риженко.

«Ігор, 56 років, з Донецької області, житель Красногоровки, колишній шахтар. Два снаряди влетіло в його квартиру. Десятки поранень осколками в черевну порожнину, розбита печінка, струс головного мозку, контузія, акубаротравма, погано чує», — написав Риженко.

За його словами, життя пацієнта лікарі рятували на всіх етапах — «починаючи з Курахово до Мечникова». Ігор два тижні провів у реанімації. Вчора, 23 серпня, він нарешті пройшовся самостійно, поруч з лікарем.

Зазначимо, що бойовики на Донбасі вранці 5 серпня обстріляли житловий район Красногорівки, що на Донеччині. Тоді колишній шахтар 1965 року народження і зазнав поранення.

Обстріли житлових кварталів на Донбасі

Це вже не перше таке порушення з боку бойовиків на Донбасі за останні місяці. Так, 8 травня бойовики обстріляли житловий квартал Мар’їнки, що також на Донеччині.

Тоді вони застосували 6 снарядів із гармати калібру 100 міліметрів. Унаслідок обстрілу пошкодили шість житлових будинків та автомобіль місцевого мешканця. Один зі снарядів вибухнув за декілька метрів від будинку.

20 травня вони знову обстріляли житловий квартал Мар’їнки. Ніхто з місцевих жителів не постраждав, однак пошкодження зазнали їхні будинки.

Наприкінці травня бойовики обстріляли помешкання цивільних у Пісках, що на Донеччині, а наприкінці липня — знову в Мар’їнці, де зазнав поранення місцевий мешканець.

Добавить комментарий