Лікарі пояснили, як запобігти гіпертонію

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

За останнє десятиліття гіпертонія набуває глобальних масштабів і це захворювання діагностують не тільки у людей похилого віку, а й у молодого покоління.

Лікар-кардіолог з США Елізабет Клодас розробила 4 ефективних кроки, що допомагають уникнути артеріальної гіпертензії, а в деяких випадках — забути про неї назавжди.

В першу чергу доктор рекомендує звертати увагу на масу тіла і не допускати збільшення. У разі, якщо надмірна вага вже є у людини, що страждає від гіпертонії, потрібно позбавлятися від неї, стежачи за раціоном, але при цьому не перевантажуючи організм надмірними фізичними навантаженнями.

Не менш важливо і зменшити споживання натрію, а перед кожним прийомом їжі з’їдати свіжий фрукт або овоч. Третій крок в боротьбі з гіпертонією — регулярні помірні заняття фізкультурою. При цьому потрібно враховувати, що слід робити вправи, що позитивно впливають на стан і зміцнення серцево-судинної системи.

І останній, але не менш важливий крок — позбавлення від шкідливих звичок. Вживання тютюнових і алкогольних виробів потрібно звести до мінімуму, але найкраще від них зовсім відмовитися, що позитивно відб’ється на здоров’ї в цілому, а не тільки позбавить від високого тиску.

Добавить комментарий