Майже 6 тисяч випадків COVID-19 виявили в Україну за добу, одужали — 8,7 тисячі пацієнтів

ІНШЕ…

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Від початку пандемії у нас підтвердили 1 160 682 випадків коронавірусного захворювання. З них 865 960 пацієнти вже одужали, а 20 802 — померли від ускладнень COVID-19.

Що у нас із карантином?

З 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин, триватиме він 17 днів — до 24 січня 2021 року включно. Під час січневого локдауну в магазинах можна придбати харчові продукти (там, де під них відведено не менше ніж 60% площі), ліки, вироби медичного призначення, засоби гігієни та зв’язку, ветеринарні препарати, корми, насіння та засоби захисту рослин, а також побутову хімію та друковану пресу.

У порівнянні з локдауном у березні 2020 року зараз у нас не зупиняють роботу транспорту та не закривають кордони.

Щоб стримувати поширення коронавірусу і зменшити ризик захворіти, носіть маску в громадських місцях, дотримуйтеся соціальної дистанції, часто мийте руки та користуйтеся антисептиками. Якщо ви відчуваєте ознаки захворювання, зверніться до сімейного лікаря, самоізолюйтеся та повідомте про своє захворювання людям, із якими ви контактували. Детальніше про те, що робити, читайте в нашій пам’ятці.

Підписуйтеся на щотижневу розсилку від редакції hromadske, щоб знати, що насправді відбувається. Лист приходить щонеділі. Без спаму. Без реклами. Тільки найважливіше за тиждень.

Добавить комментарий