МВС та Міноборони розповіли перші подробиці параду до Дня Незалежності й показали його репетицію

ІНШЕ…

Про це повідомили міністерства оборони та внутрішніх справ.

Як стверджують у МВС, у військовому параді візьмуть участь понад п’ять тисяч військових, а також більше 50 літальних апаратів та 400 одиниць зброї та техніки.

У репетиції параду 12 серпня брали участь військові, а також прикордонники, поліцейські, нацгвардійці та курсанти разом із командно-парадною машиною.

Міністерство внутрішніх справ додає, що протягом серпня жителі й гості Києва можуть побачити тренування парадних розрахунків до Дня Незалежності.

У лютому Міноборони анонсувало, що на День Незалежності планують продемонструвати на День незалежності новітні розробки, серед яких реактивні системи «Вільха» і «Нептун», ракетний комплекс «Грім» та інші нові й модернізовані зразки українських та закордонних оборонних комплексів.

На Михайлівській площі у Києві хочуть організувати виставку військової техніки та озброєння ЗСУ. Також у столиці пропонують провести річковий військовий парад на Дніпрі.

Демонстраційні заходи Військово-морських сил відбудуться і в Одесі, куди запросили представників флотів держав-партнерів. У Києві на святкування хочуть запросити керівників оборонних відомств та очільників військових підрозділів держав-партнерів, а також генсека НАТО Єнса Столтенберга.

У липні розгорівся скандал щодо участі в параді до Дня Незалежності військовослужбовиць: Міноборони повідомило, що вони крокуватимуть у туфлях на підборах. Пізніше відомство повідомило, що туфлі як елемент одягу для жінок-військових передбачені парадною формою, яку затвердили відповідним наказом у 2017 році.

А втім, після розголосу взуття в Міноборони погодилися замінити на інше, більш зручне. Яке саме — не уточнювалося: згадувалися «експериментальні моделі взуття».

Добавить комментарий