Меркель іде з поста канцлерки Німеччини: стало відомо, яку пенсію вона отримуватиме

ІНШЕ…

Ці дані оприлюднив Союз платників податків ФРН, передає Deutsche Welle.

Як пояснили в організації, право на таку пенсію політику забезпечив багаторічний стаж роботи в Бундестазі, уряді і на посту канцлерки.

Право на пенсію, порядок її призначення та розрахунку регулюються в Німеччині законодавчо. Так пенсія Меркель за її діяльність в парламенті нараховується відповідно до закону про депутатів бундестагу, а за роботу в уряді — закону про федеральних міністрів.

Меркель має право на максимальну пенсію в розмірі 65 відсотків від зарплати, оскільки стаж її роботи в парламенті складає 31 рік.

Як і всі колишні глави німецького уряду і президенти ФРН, Меркель також має право мати свій офіс і невеликий штат співробітників, включаючи офіс-менеджера, двох асистентів, секретаря і шофера.

Меркель залишається канцлером ФРН до виборів в Бундестаг, які відбудуться 25 вересня. Після цього уряд має очолити новий канцлер.

Ангела Меркель, яка займає цю посаду протягом 16 років, в жовтні 2018 року відмовилася від поста голови Християнсько-демократичного союзу і, відповідно, не буде знову претендувати на посаду глави уряду.

Добавить комментарий