Мешканець американского штату Каліфорнія три місяці прожив в аеропорту Чикаго через страх підхопити COVID-19

ІНШЕ…

Про це повідомив телеканал NBC5Chicago.

Як пише видання, 36-річний Адітья Сінгх приїхав у Чикаго 19 жовтня і відтоді не залишав аеропорт «О’Хара». Чоловіка затримали в суботу, 16 січня, коли його попросили пред’явити посвідчення особи. Сінгх пред’явив жетон, який належить одному зі співробітників аеропорту, який повідомив про його зникнення 26 жовтня.

Чоловік розповів, що харчувався їжею, якою з ним ділилися пасажири аеропорту. Як уточнив його державний захисник, американець проживає в передмісті Лос-Анджелеса. Наразі він не працює, попри те, що вивчав готельний бізнес і має ступінь магістра.

Сінгху пред’явили обвинувачення в незаконному проникненні на заборонену територію і дрібній крадіжці.

«Це показує, як речі можуть прослизнути крізь щілини. Ви можете уявити, що в аеропорту можна жити тижнями, і вас не виявлять. Це справді чудово, що в цей день і час це сталося», — сказав експерт з транспорту Йозеф Швітерман.

У Департаменті авіації Чикаго, який опікується аеропортами міста, після інциденту заявили, що для них «немає вищого пріоритету, ніж безпека наших аеропортів, що підтримується скоординованою правоохоронною мережею».

«Хоча цей інцидент продовжує розслідуватися, ми змогли визначити, що цей джентльмен не представляв загрози для безпеки в аеропорту або для туристів. Ми будемо продовжувати співпрацювати з нашими партнерами з правоохоронних органів над ретельним розслідуванням цього питання», — зазначили у відомстві.

Добавить комментарий