МЗС Росії направило Україні ноту через образливі проєкції та плакати, які активісти принесли під посольство РФ у Києві

ІНШЕ…

Міністерство закордонних справ Росії направило ноту протесту через акцію під будівлею посольства РФ у Києві, яка відбулась 20 квітня. Активісти прийшли під посольство з плакатами та проєктували на будівлю лозунги проти Володимира Путіна. У МЗС РФ акцію назвали «черговою русофобською вилазкою».

Про направлення ноти Україні заявила офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова під час брифінгу 22 квітня, пише «ТАСС». Зокрема, у Росії вимагають провести ретельне розслідування антиросійської акції.

«Увечері 20 квітня українські екстремісти влаштували біля стін посольства Росії в Києві чергову русофобську вилазку. Звісно, до МЗС України була направлена нота протесту від посольства Росії з вимогою до української сторони неухильно дотримуватися зобов’язань в рамках Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року, а також провести ретельне розслідування інциденту та притягти до відповідальності учасників та організаторів цієї провокації», ㅡ заявила Захарова.

Зокрема, вона поскаржилась, що активісти заблокували центральний вхід на територію диппредставництва, розгорнули плакати з образливими лозунгами та за допомогою лазерної установки проєктували на фасад будівлі написи щодо президента Росії Володимира Путіна.

На відео з акції, яке опублікували у Facebook, видно плакати з написами: «Диктатор-шизофренік з комплексами Наполеона», «Ініціатор війни з Росією», «Валіза, вокзал, Росія», а також зображення Путіна в образі Гітлера та Кім Чен Ина. Окрім того, активісти проєктували на стіни будівлі посольства зображення вогню та карикатуру на Путіна.

«Ми вважаємо, що такі екстремістські витівки неприпустимі, і закликаємо керівництво України перестати потурати їхнім організаторам, ухвалити кроки щодо забезпечення належних умов для роботи російських установ», ㅡ сказала Захарова.

Споживайте свідомо, читайте незалежних

Корисна їжа часто дорожча, ніж фастфуд, але за неї ваш організм буде вдячний значно більше. Якісна інформація теж коштує грошей. Підтримайте hromadske

Добавить комментарий