Ми не потерпимо! Україну завжди підтримають – Кремлю не поздоровиться. Росія – агресор!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Під час будь-яких зустрічей на міжнародному рівні, в яких бере участь Росія, лунатиме тема агресії проти України. Українська тема завжди буде на порядку денному Заходу.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив депутат Верховної Ради України кількох скликань Андрій Шкіль.

“Тому що частина безпеки Європи – це Україна. Бойові дії проти України – це бойові дії географічно і вже практично економічно і політично на європейській території”, – наголосив він.

За словами політика, це не залежить від конкретних прізвищ керівників західних держав і від формату переговорів із країною-агресором.

“Які б зміни не відбувалися, завжди на порядку денному буде одна з найбільших європейських держав – Україна. На будь-яких зустрічах із Росією, чи то з французького боку, чи то з німецького, чи то з чеського, чи то з польського завжди десь Україна буде третьою темою, десь другою, десь п’ятою, але вона завжди буде на столі перемовин”, – сказав він.

Водночас Шкіль зауважив, що не можна розраховувати на відверту проукраїнську позицію Заходу. Ця позиція більшою мірою матиме “адвокатський” характер.

Зокрема, риторика західних лідерів у діалозі з Росією щодо України може бути така: “Ми вважаємо, що ви є агресором стосовно України, ви мусите це припинити. Ми не потерпимо, ми підтримаємо, ми не дамо і не будемо з вами це обговорювати. Ми позначили реперні точки і далі будемо говорити про щось інше”, – спрогнозував політик.

Він висловив переконання, що говорити про Україну без України в присутності Росії ніхто із західних лідерів не буде.

“Ніколи держава, яка поважає суверенітет і територіальну цілісність України, не буде говорити про забезпечення безпеки України без України, особливо з Росією. Можливо, можуть обговорити між собою безпеку України Німеччина, Франція і Сполучені Штати – щодо постачання озброєнь, які можна, які ні, як це зробити”, – припустив Шкіль.

На його думку, Україна, зі свого боку, має демонструвати Заходу неприпустимість таких обговорень, а також висловлювати прагнення до посилення співпраці.

“Україні, з одного боку, варто інформувати про своє незадоволення, про неможливість ведення діалогу щодо забезпечення безпеки України без України. З іншого боку, сигналізувати про наміри співпраці”, – підсумував політик.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Добавить комментарий